Tagasiside

Oleme väga tänulikud kui võtate paar minutid aega meie keskuse kursuste, koolituste ja tundide kohta tagasisidet anda!

Tagasiside andmiseks palume täita allolev vorm või kirjutada otse meili: dharamsaalkeskus@gmail.com

We are very grateful for your feedback about our premises, courses, trainings and classes! We strive to be better and your feedback will help us serve you better in the future.

Täname!

“Meid jäi vaevama,et me ei tänanud sind, kallis Sukhdev Kaur imelise päeva eest. Oli väga helge ja soe õhkkond. Valitses rahu ja armsus. See oli tõeliselt tõhus kogemus. Suur tänu ja kalli selle eest.” – 2015 (Kundalini surjhee japa osalejad)

“Koolitus mulle meeldis. Alguses oli paris raske ja iga mooduli tulekul mõtlesin= Mida mina siin teen? Kuid viimane moodul pani asjad paika. Rasked olid need ajad kus pidime kaua vahele jätma koolituse. Erinevad õpetajad, see on väga hea kogemus, mulle see meeldis. Minu jaoks tahaks rohkem retsepte ja praktika kogemused, soovitused õpetajalt. Kuid TANAN SÜDAMEST !!!!” -Tamara King (Kundalini jooga õpetajate koolituse osaleja 2014.aastal)

“Mulle jäi kogu aastast väga-väga hea ülendatud tunne, koolitus andis mulle väga palju. Olulisim on nö suure pildi tunnetuse tugevnemine, üheaegselt tugevnenud iseolemine ja suurenenud armastustundega kasvanud paindlikkus ning tagataskus olev teadmine, et mul on oskused-teadmised oma elu rõõmudes ja muredes hakkama saamiseks. Ma ei ole veel õpetama hakanud, kuid koolitusel praktiseeritu andis selge tunde seda õigel hetkel ette võtta. Viimase väga olulise asjana nimetan sangatisse (kogukonna) sisenemist, selle toetust ja suure hulga mõttekaaslaste leidmist. Koolituse sisu oli väga hea ja hea ülesehitusega, see on ilmselgelt aastatega paika loksunud. Mulle meeldis väga erinevate õpetamisviiside vaheldumine, mil loengu kõrval vaatasime videosid, tegime erinevat tüüpi arutelusid jms. See andis väga hea põhja edasiseks tööks ja inspiratsiooniks, mida õpetajana jagada. Head olid ka sagedased kordamised, mil alati tekkis uuel tasemel tunnetus. Koolitust täiendas hästi joogaliku elustiili praktiline edasi andmine, nt söömine, puhkamine, palve lugemine, akaal loitsimine jms Imetlsuväärne osa kursusest oli teiste õpetajate seva. See oli väga õpetlik ning tekitas otsese seose senise õpetajate sangat’iga. Nüüd ei teki tunnet, et see on midagi kauget, kuhu on raske sulanduda.” – Evelin T. (Kundalini jooga õpetajate koolituse osaleja)

School of Kundalini Yoga and Humanology & Guru Ram Das Institute at Rajamaa, Estonia

%d bloggers like this: