Oluline info

Jooga on iidne tarkus. Kõik meie joogaõpetajad on läbinud põhjaliku ettevalmistuse või õppeprogrammi parasjagu läbimas. Iga joogaõpilane on tunnis OMA VASTUTUSEL ja vabal tahtel: õpilane ise vastutab ning tunnetab oma keha ja piire. Keskus Dharamsaal, Urban Dharma OÜ, Sukhdev Kaur ega teised õpetajad ei võta vastutust tunnis toimuva eest.

Palume oma õpetajat eelnevalt teavitada, kui sul on mõni vigastus (nii vana kui  ka uus), kõrge või madal vererõhk, südamehäired, seljaprobleemid, depresioon, vaimsed häired, muu terivsehäda või meditsiiniline seisund või kui sa oled rase. Meditsiiniline seisund ei takista sul tunnis osalemast, kuid õpetaja peab olema nõus ja sellest teadlik, et sulle tunnis erinevaid variante pakkuda. Õpetajal on ka õigus keelduda tunnis sinu juhendamisest.
Palume täita registreerimisankeet, mille leiad SIIT

Mida võtta kaasa joogatundi?

Võimalusel pane selga naturaalsest materjalist riided, mis ei ole liialt ümber, soovitatavalt valged. Naturaalne valge riietus annab sulle kiirgust, muudab su õnnelikumaks ja meele neutraalseks ning suurendab sinu aurat automaatselt mitu korda.

Kohapeal on olemas joogamatid, mida palume pärast joogatundi vastava vahendi ja lapiga puhastada. Palun võta endale kaasa pleed või sall lõdvestuse ja meditatsiooni ajaks. Joogat teeme paljajalu.

Hea on tulla joogatundi seeditud maoga ehk söö hiljemalt kaks tundi enne joogatundi, et toit oleks seeditud ning saaksid täie energiaga joogatunnist osa võtta ja sellest saadav kasu oleks maksimaalne.

Pesta on hea enne joogatundi – vesi puhastab füüsiliselt ja energeetiliselt. Pärast joogatundi ei ole soovitatav pesta, kuna siis kaob ära kogu hea kogutud energia.

Tule palun joogatundi avatud meelega, ära võrdle teisi (jooga)kogemusi, õpetajaid ega ka ennast mineviku või teiste õpilastega. Jooga on ühendus keha, meele ja vaimu vahel. Keskendu vaid iseendale ning hoia meel puhtana.

Soovitav on pärast joogatundi veel veidi aega rahulikult olla ja taime/vürtsiteed või puhast vett juua, et keha saaks harjuda uute energiatega, mis joogatunnis liikuma hakkasid. Vedelik soosib energiate liikumist.

Jooga annab tulemusi, kui seda praktiseerida järjepidevalt, avatud
meele ja südamega.

Kõikide joogat puudutavate küsimuste puhul saad alati pöörduda oma õpetaja poole, kelle kontakti leiad kodulehelt. Vastame lahkelt ja hea meelega.

School of Kundalini Yoga and Humanology & Guru Ram Das Institute at Rajamaa, Estonia

%d bloggers like this: