Gatka noortele

Gatka võitluskunsti individuaaltunnid noortele 

Gatka on Põhja-India Sikhi traditsiooni võitluskunst, mis toetab füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt toimetulekut igas elu väljakutses. Tundide käigus õpime selgeks põhilised sammud ja käte liigutused ning lisaks praktiseerime harjutusi ja meditatsioone, mis aitavad ellu tuua suuremat fookust, keskendumisvõimet, vaimset tasakaalu ja enesekindlust.  

Aprillikuu reedeti on noortel (vanus 12-17) võimalik käia Rajamaa ashramis individuaaltundides eelneva kokkuleppe alusel. Tund kestab 45 minutit ja toimub õues Kalesi külas, Rajamaal.

Gatka tunde viib läbi Sukhdev Kaur, kes on üle 20. aasta selle traditsiooni õpetustega tegelenud läbi erinevate praktikate.

Kuna tegemist on individuaaltundidega, siis on saadaval väga vähe aegu. Ühe perekonna lastele saame tunni ühiselt läbi viia. 

Gatka praktiseerime paljajalu (vajadusel jalatsitega). Võta kaasa veepudel ja joogamatt (kui sul on olemas – kohapeal ka on olemas)

TASUTA PROOVITUND: 2. aprill 2021 (palun registreeri allpool sinule sobivat kellaega). Pärast seda, kes soovib jätkata tunnid toimuvad aprillis reedeti samal ajal.

Rohkem infot: Sukhdev Kaur 53731839


Täiendava info saamiseks palun täida allolev vorm: 

Deg Teg Fateh! 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBaWlTA26fCKKnXY-HuRdAsCpoWfiyTmZ75YSp9jpX5Ap7dQ/viewform?usp=sf_link

School of Kundalini Yoga and Humanology & Guru Ram Das Institute at Rajamaa, Estonia

%d bloggers like this: