Shiv Charan Singh Eestis

REGISTREERIMISVORM ALL!
Registration form BELOW

(In English below)

Jooga ja šamanismi tee kohtumine” 

Avatud loeng. Shiv Charan Singh (UK/Portugal)

Kuidas on omavahel seotud jooga ja šamanismi praktikad ning uskumused. Kus nad omavahel segunevad ja kus erinevad. Kas saame käia mõlemat teed harmooniliselt koos. Mis on kaasnevad kasud ja kus tuleb olla ettevaatlik.

Mõlemal teel on oma ilu, sügav olemus ja terviklikkus. Samas on praegusel muutuste ja vaimse ärkamise ajastul mõlema tee osas võrdselt palju segadust ja valesid tõlgendusi.

Saagem kokku kohas, kus kõigi teede tõde kohtub.

Aeg: 18. september 2019 kl 17:00-19:00
Koht: Dharamsaal, Kundalini Jooga ja Humanoloogia Koolituskeskus
Liivalaia 11/1, (3. Korrus)Tallinn
Tasakaalupanus: 25€ etteregistreerides SIINy ja makstes deposiit hiljemalt 10. September kontole MTÜ Guru Ram Das Instituut
EE597700771002082177
Registreerides alates 11 September ja kohapeal: 35€
Registrations from 11th september and at the door: 35 eur.

Õhtu toimub inglise keeles eesti keele tõlkega.

Shiv Charan Singh on üle maailma tunnustatud Kundalini jooga ja Rakendusnumeroloogia õpetaja. Ta on Karam Kriya kooli ja keskuse looja nii Inglismaal kui ka Portugalis. Ta on pärit Šotimaalt ning oma õpetustes silmapaistev ja autentne. Karam Kriya tähendab tegutsemist spirituaalse teadlikkusega. Shiv Charan on õpetajana pühendunud õpilaste spirituaalse arengu toetamisele, et aidata meis välja tuua endas peituv potentsiaal. Ta on kogenud nõustaja, ja kirjutanud mitmeid raamatuid suhtlemise, numbrimaagia ning poeesia teemal. Ta viib läbi koolitusi kogu Euroopas, Venemaal, Kesk-Idas, Austraalias ja Ladina-Ameerikas.Läbi elavate õpetussõnade kutsub ta meid teostama oma spirituaalset potentsiaali ilma maise elu asjadest loobumata. Shiv Charan pole poliitiline ega ennastotsiv. Ta on oma sõnavõttudes humoorikas, karismaatiline ja alandlik ning pakub sügavalt transformeerivaid individuaalnõustamisi. Shiv Charan on intensiivselt ja edukalt töötanud inimestega, kellel on sõltuvusprobleeme ning tõsiseid emotsionaalseid raskusi. Kuid üle kõige on tema soojus ja kaastunne äratanud kogukonnatunde, mis ulatab abikäe ka väljaspoole, hoolimata inimeste vanusest või taustast, ning tõmbab ligi inimesi üle kogu maailma.

⭐️⭐️⭐️

The meeting of Yogic and Shamanic paths

Open Lecture by Shiv Charan Singh (UK/PT)What is the relationship between yoga and shamanic practices and beliefs. Where do they merge and where do they differ. Can we walk the two paths in harmony. What are the benefits and what are the cautions.

Both paths have beauty, essence and integrity in them. Yet in this times of change and spiritual awakening there is equally much confusion and false representation of the two ways.

Lets gather in the space where the truth of all ways converge

Date: 18. september 2019 17:00-19:00 hrs
Location: Dharamsaal, School of Kundalini Yoga and Humanology
Address: Liivalaia 11/1-14, Tallinn
Exchange: 25 eur when pre-registering by filling the form below and paying in full latest 10th september to the account: MTÜ Guru Ram Das Instituut
EE597700771002082177

Registrations from 11th september and at the door: 35 eur.

Shiv Charan Singh is a renowned teacher of Kundalini Yoga and Applied Numerology throughout the world since the early 80’s. He is the founding director of the Karam Kriya School and centre for Kundalini yoga in London and Portugal. Scottish by birth, he is an outstanding and authentic spiritual teacher. Karam Kriya means ‘action in spiritual awareness’. Shiv Charan is deeply committed to guiding students in their spiritual growth so they can bring spiritual awareness into their everyday lives and develop their full potential as human beings. He is a skilled counsellor, author of several books on human communication, the mystery of numbers and poetry. He runs training programmes throughout Europe, Russia, Middle East, Australia and Latin America.

Through the living word of the teachings he invites us to fully realise our spiritual potential as human beings without the renouncement of worldly things. Shiv Charan Singh is neither self seeking nor political in his teachings. He is entertaining and both charismatic and humble in the way he speaks. He has worked intensively and successfully with people who have drug habits and severe emotional problems, and he offers profoundly transformative individual counselling. Above all, his warmth and compassion have generated a community spirit at the school which reaches out to the community regardless of age and background, and attracts people from all over the world.

More information and questions: Sukhdev Kauri Khalsa 53731839

 

School of Kundalini Yoga and Humanology & Guru Ram Das Institute at Rajamaa, Estonia

%d bloggers like this: