Conscious Pregnancy and Birth yoga course

Teadliku raseduse ja
sünnituse jooga kursus

CP-poster-2021

(please scroll down for English)

“Laps õpib sinu kõhus. Kõik jõud, julgus, vaimsus ja inspiratsioon mis sa tahad temale anda, tee seda enne sünnitust. Kui laps on sinu kõhust väljunud, mäng on läbi. Pärast seda, ema on juht, põetaja, hooldaja. Ema roll algab kui laps on tema kõhus.” -Yogi Bhajan

SÜGIS 2021

5x alates Novembrist 2021.
Neljapäeviti kl 17:15-18:45 (1.h)

11 NOV 2021: Emaduse õnnistus, vaagnapõhja lihased ja igapäevane jooga
(üks nädal jääb vahele)
25 NOV: Hingeteekond, pranayama ja mantra
2 DETS: Sünnituse ABC, hirmud ja väljakutsed
9 DETS: Meel ja meditatsioon sünnituseks ja emaduseks
10 DETS: Sünnitusjärgne periood, 40 päeva õnnistus lapsega
Kursuse hind: 45 €
Üksik tund: 10 €
Võimalik osaleda kohapeal Aum La Luna stuudios (Weizenbergi 14) või Zoomis.
kursus toimub eesti ja/või inglise keeles vastavalt vajadusele.

Kursusele registreerimiseks tuleb ettemaks teha 45 eur (MTÜ Guru Ram Das Instituut EE597700771002082177) (võimalik maksta kahes osas). Oled ka oodatud osalema üksikutel kordadel: Üksik tund 10 eur (kohapeal sularahas).

– Oodatud on kõik beebiootel emmed (ka need kes alles planeerivad või kellel on sünnitähtaeg enne kursuse lõppu) jooksvalt liituma. 

Kursuse viib läbi Sukhdev Kaur Khalsa, kolme lapse ema, koduõppe pereema, Kundalini jooga ja Rasedate jooga õpetajate koolitaja. 

❤️️

REGISTREERIMISVORM ALL!!!

Birthing is the most profound initiation to spirituality a woman can have. ~ Robin Lim

“Suured tänud – joogast oli ikka sünnitusel väga palju kasu! Sain lapse välja hingata! Ma tänan südamest! Ma lisan veel, et joogas käimine aitas sünnitust rahulikumalt ja teadlikumalt võtta. Ja andis jõudu ise hakkama saada!” – Grete S (2014)

“Tahtsin öelda, et ma olen väga õnnelik ja tänulik, et olen saanud osa võtta sellest rasedate jooga tunnist. Olen iga esmaspäeva pikisilmi oodanud ja seal kohapeal palju tarkust ja jõudu ammutanud. Jätkan kodus ka kindlasti edaspidi ja kui beebiga kohtun, tuleme kindlasti ka beebitundi!” – Triin R (2014)

Microsoft Word - Information PackTeadliku raseduse jooga kursus ettevalmistav põhineb humanoloogia ja jooga tehnoloogias. Loengu osas jagame kuidas elada terve ja õnneliku raseduse aeg, kuidas ettevalmistada end teadlikuks sünnituseks ning edukaks sünnitusjärgseks perioodiks. Jooga tunnis teeme sovivad jooga harjutused ning meditatsioonid mis arendavad sinu intuitsioon, armastus, kannatlikkus, emotsioonide arusaamine, lõdvestus ning ettevalmistavad sind
vastuvõtmiseks oma uus roll emana. Samal ajal töötame oma hirmude ülendamisega ja hinge ühendusega et saaksid olla kõige parem ema sinu lapsele. Beebiootuse jooga kursusel arutleme rasedust, loomulik sünnitust, ja pärast-sünnituse periood jooga perspektiivis ja kaasaegse teadusega mis on näidanud et on lapsele kõige parem. Osa tunnis on ka perekooli lühikesed loengud ja arutelu, kuidas olla teadlik vanem.

Kõik tulevased emad on teretulnud (ka need kes alles planeerivad rasedaks jääda) Igal korral meil on jooga harjutused, hingamine ja meditatsioon, plus arutelu antud teemast. Palun too mugavad riided, veepudel ning kui vaja midagi näksidaKui sinu tähtaeg on enne kursuse lõpp osale nii kaua kui beebi lubab!
Palun registreeri ette allolevas vormis!
Palume kirjutada, kui komplikatsioonid on olnud siis kirjuta, ja palun küsi arsti või ämmaemanda käest kas tohib võimelda! (kui tavaliselt kõik on hästi läinud siis on ok)
Minu blogist leiad enda lood, kus räägin oma igapäevasest kogemusest ema, naise ja inimese olemisest! Tags: babybirthmotherhood, 40-days after birth, breastfeeding.
 “Mis minu platsentast saab?” – Sukhdev on ka IPEN Platsenta konsultant, kirjuta kui soovid rohkem infot. 

Beebi juba käes?  Rohkem info beebi jooga tunnist siit

“Without pressure, carbon can never become diamond. If you think you cannot stand the pressure, then you do not know that you are a human being. The human body has been made to withstand extreme pressure to crystallize the consciousness.”-Yogi Bhajan (YB Teachings, LLC)

Rohkem küsimusi ja registreerimine
Sukhdev Kaur  sukhdevkaur@khalsa.com

in english

Conscious Pregnancy and Birth yoga course 

“Laps õpib sinu kõhus. Kõik jõud, julgus, vaimsus ja inspiratsioon mis sa tahad temale anda, tee seda enne sünnitust. Kui laps on sinu kõhust väljunud, mäng on läbi. Pärast seda, ema on juht, põetaja, hooldaja. Ema roll algab kui laps on tema kõhus.” -Yogi Bhajan

Autumn 2021  COURSE

Thursdays 17:15-18:45
From November 2021 total 5 times.

11 NOV 2021: Blessing of motherhood, pelvic floor and everyday yoga
(next week there is no class )
25 NOV: Journey of the Soul, pranayama and mantra
2 DEC: Birthing ABC, fears and challenges
9 DETS: Mind and Meditation for Birth and motherhood
10 DETS: Postnatal period, 40 day blessings with your baby.
Course price: 45 €
One class: 10 €
It is possible to participate in place Aum La Luna Yoga Studio (Weizenbergi 14) or through Zoom.
The course takes place in Estonian and/or English depending on the needs of participants.

All women (also those planning to become pregnant) are welcome to join also partially if needed (e.g. including in case of due date earlier than the end of the course).

REGISTRATION FORM BELOW!!

 

Birthing is the most profound initiation to spirituality a woman can have. ~ Robin Lim

The Conscious Pregnancy course and yoga classes prepare you for becoming a parent and to be present in yourself throughout your pregnancy, enjoy your birthing experience (whichever it may be) and also to prepare for breastfeeding and the first months at home with your baby.

The course consists of yoga exercises and postures, meditations to develop your intuition, love for yourself, patience, endurance, emotional intelligence, ability to relax and also prepare you for accepting your new role as a mother. At the same time, we work on conquering fears and connecting with your soul so that you can give your child the best start in his/her life.

We discuss the development of pregnancy, birth and postpartum from the wisdom of yoga and also contemporary psychology and science, from the perspective of natural and intuitive birth. Part of the classes includes theory and there is always time for questions.

All pregnant women are welcome (also those who are just planning to become pregnant). You can bring also something to eat if you feel hungry during / after the class.

You can join for the whole course or for as long as your baby allows! 
Please register beforehand by filling the form below! Please mention if there are any complications (please ask your midwife/doctor if exercise is allowed, usually it is! )
There are some posts in my blog about my own experience of birth, being with baby, etc Tags: babybirthmotherhood40-days after birthbreastfeeding.

When your baby has been born, you can join for the Baby and Mommy yoga class (postpartum yoga) after his/her 40 days in this world. More information here

“Without pressure, carbon can never become diamond. If you think you cannot stand the pressure, then you do not know that you are a human being. The human body has been made to withstand extreme pressure to crystallize the consciousness.”-Yogi Bhajan (YB Teachings, LLC)

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: