Conscious Pregnancy and Birth yoga course

Teadliku raseduse ja
sünnituse jooga kursus

(please scroll down for English)

“Laps õpib sinu kõhus. Kõik jõud, julgus, vaimsus ja inspiratsioon mis sa tahad temale anda, tee seda enne sünnitust. Kui laps on sinu kõhust väljunud, mäng on läbi. Pärast seda, ema on juht, põetaja, hooldaja. Ema roll algab kui laps on tema kõhus.” -Yogi Bhajan

Kevad 2020

kolmapäeviti kl 14:45-16:45
al. 16.veebruar 2020

KOHT: Dharamsaal, Kundalini jooga ja humanoloogia keskus. Liivalaia 11, Tallinn.

Kursuse kuupäevad ja teemad (kokku 10x):

19.02 – Sissejuhatus, emaduse õnnistus, vaagnapõhja lihased ja igapäevane jooga (*esimene tund lõpeb pisut varem, kl 16.30)
26.02 – Hingeteekond, 120 päeva
04.03 – Sünnituse ABC
11.03 – Hirmud ja emotsioonid, sünnituse väljakutsed
18.03 – Pranayama ja mantra
25.03 – meel ja meditatsioon, naisevägi
01.04 – Esimesed hetked ja päevad beebiga, sünnitusjärgne periood, 40 päeva õnnistus
08.04 – *Isadega tund* harjutused paaris, tema roll sünnituses
15.04 – ema piim ja ema õnnistus, muutused ja ootused peres
(22. ja 29. aprill ei toimu!)
06.05 – terve, õnnelik ja täiuslik elu perekonnas

Kursuse maksumus 125 eur. Üksik tund 15 eur, 5x tundi 70 eur.
Kursusele registreerimiseks tuleb ettemaks teha 30 eur (MTÜ Guru Ram Das Instituut EE597700771002082177), ja ülejäänud maksta sularahas (võimalik maksta kahes osas). Oled ka oodatud osalema üksikutel kordadel: Üksik tund 15 eur (kohapeal sularahas).
– Oodatud on kõik beebiootel emmed (ka need kes alles planeerivad või kellel on sünnitähtaeg enne kursuse lõppu) jooksvalt liituma. 
Kursus viib läbi Sukhdev Kaur Khalsa, Kundalini jooga õpetajate koolitaja ning Teadliku Raseduse kursuse Eestitsse maale
tooja. 

❤️️

REGISTREERIMISVORM ALL!!!

Birthing is the most profound initiation to spirituality a woman can have. ~ Robin Lim

“Suured tänud – joogast oli ikka sünnitusel väga palju kasu! Sain lapse välja hingata! Ma tänan südamest! Ma lisan veel, et joogas käimine aitas sünnitust rahulikumalt ja teadlikumalt võtta. Ja andis jõudu ise hakkama saada!” – Grete S (2014)

“Tahtsin öelda, et ma olen väga õnnelik ja tänulik, et olen saanud osa võtta sellest rasedate jooga tunnist. Olen iga esmaspäeva pikisilmi oodanud ja seal kohapeal palju tarkust ja jõudu ammutanud. Jätkan kodus ka kindlasti edaspidi ja kui beebiga kohtun, tuleme kindlasti ka beebitundi!” – Triin R (2014)

Microsoft Word - Information PackTeadliku raseduse jooga kursus ettevalmistav põhineb humanoloogia ja jooga tehnoloogias. Loengu osas jagame kuidas elada terve ja õnneliku raseduse aeg, kuidas ettevalmistada end teadlikuks sünnituseks ning edukaks sünnitusjärgseks perioodiks. Jooga tunnis teeme sovivad jooga harjutused ning meditatsioonid mis arendavad sinu intuitsioon, armastus, kannatlikkus, emotsioonide arusaamine, lõdvestus ning ettevalmistavad sind
vastuvõtmiseks oma uus roll emana. Samal ajal töötame oma hirmude ülendamisega ja hinge ühendusega et saaksid olla kõige parem ema sinu lapsele. Beebiootuse jooga kursusel arutleme rasedust, loomulik sünnitust, ja pärast-sünnituse periood jooga perspektiivis ja kaasaegse teadusega mis on näidanud et on lapsele kõige parem. Osa tunnis on ka perekooli lühikesed loengud ja arutelu, kuidas olla teadlik vanem.

Kõik tulevased emad on teretulnud (ka need kes alles planeerivad rasedaks jääda) Igal korral meil on jooga harjutused, hingamine ja meditatsioon, plus arutelu antud teemast. Palun too mugavad riided, veepudel ning kui vaja midagi näksidaKui sinu tähtaeg on enne kursuse lõpp osale nii kaua kui beebi lubab!
Palun registreeri ette allolevas vormis!
Palume kirjutada, kui komplikatsioonid on olnud siis kirjuta, ja palun küsi arsti või ämmaemanda käest kas tohib võimelda! (kui tavaliselt kõik on hästi läinud siis on ok)
Minu blogist leiad enda lood, kus räägin oma igapäevasest kogemusest ema, naise ja inimese olemisest! Tags: babybirthmotherhood, 40-days after birth, breastfeeding.
 “Mis minu platsentast saab?” – Sukhdev on ka IPEN Platsenta konsultant, kirjuta kui soovid rohkem infot. 

Beebi juba käes?  Rohkem info beebi jooga tunnist siit

“Without pressure, carbon can never become diamond. If you think you cannot stand the pressure, then you do not know that you are a human being. The human body has been made to withstand extreme pressure to crystallize the consciousness.”-Yogi Bhajan (YB Teachings, LLC)

Rohkem küsimusi ja registreerimine
Sukhdev Kaur  sukhdevkaur@khalsa.com

in english

Conscious Pregnancy and Birth yoga course 

“Laps õpib sinu kõhus. Kõik jõud, julgus, vaimsus ja inspiratsioon mis sa tahad temale anda, tee seda enne sünnitust. Kui laps on sinu kõhust väljunud, mäng on läbi. Pärast seda, ema on juht, põetaja, hooldaja. Ema roll algab kui laps on tema kõhus.” -Yogi Bhajan

Spring 2020 COURSE

 Wednesdays 14:45-16:45 hrs, beginning 19. february 2020
Place: Dharamsaal, Kundalini jooga ja humanoloogia keskus. Liivalaia 11, Tallinn.
The course consists of 10 classes.

Price for the whole course 125 eur. Please book your place by paying a deposit of 30 eur and the rest of the payment in cash on the first day (can be paid in two installments). Single class 15 eur
All women (also those planning to become pregnant) are welcome to join also partially if needed (e.g. including in case of due date earlier than the end of the course).
*also available in SPORT-ID!

REGISTRATION FORM BELOW!!

 

Birthing is the most profound initiation to spirituality a woman can have. ~ Robin Lim

The Conscious Pregnancy course and yoga classes prepare you for becoming a parent and to be present in yourself throughout your pregnancy, enjoy your birthing experience (whichever it may be) and also to prepare for breastfeeding and the first months at home with your baby.

The course consists of yoga exercises and postures, meditations to develop your intuition, love for yourself, patience, endurance, emotional intelligence, ability to relax and also prepare you for accepting your new role as a mother. At the same time, we work on conquering fears and connecting with your soul so that you can give your child the best start in his/her life.

We discuss the development of pregnancy, birth and postpartum from the wisdom of yoga and also contemporary psychology and science, from the perspective of natural and intuitive birth. Part of the classes includes theory and there is always time for questions.

All pregnant women are welcome (also those who are just planning to become pregnant). You can bring also something to eat if you feel hungry during / after the class.

You can join for the whole course or for as long as your baby allows! 
Please register beforehand by filling the form below! Please mention if there are any complications (please ask your midwife/doctor if exercise is allowed, usually it is! )
There are some posts in my blog about my own experience of birth, being with baby, etc Tags: babybirthmotherhood40-days after birthbreastfeeding.

When your baby has been born, you can join for the Baby and Mommy yoga class (postpartum yoga) after his/her 40 days in this world. More information here

“Without pressure, carbon can never become diamond. If you think you cannot stand the pressure, then you do not know that you are a human being. The human body has been made to withstand extreme pressure to crystallize the consciousness.”-Yogi Bhajan (YB Teachings, LLC)

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: