Masterclass with Shiv Charan Singh 13.10.2015

(in english below)

Kundalini Jooga Meistriklass Shiv Charan Singh’iga

Õhtu rahvusvaheliselt tuntud õpetajaga Shiv Charan Singh’iga, kes jagab Kundalini jooga ja Karam Kriya õpetusi.

Koht: Dharamsaal, Kundalini jooga ja humanoloogia keskus, Liivalaia 11/1-14, Tallinn
Aeg: Teisipäev 13.okt 2015, kl 19:30-21:30.
Hind: 21 eur

Õhtu toimub inglise keeles eesti keele tõlkega.

Shiv Charan SinghShiv Charan Singh on üle maailma tunnustatud Kundalini jooga ja Rakendusnumeroloogia õpetaja. Ta on Karam Kriya kooli ja keskuse looja nii Inglismaal kui ka Portugalis. Ta on pärit Šotimaalt ning oma õpetustes silmapaistev ja autentne. Karam Kriya tähendab tegutsemist spirituaalse teadlikkusega. Shiv Charan on õpetajana pühendunud õpilaste spirituaalse arengu toetamisele, et aidata meis välja tuua endas peituv potentsiaal. Ta on kogenud nõustaja, ja kirjutanud mitmeid raamatuid suhtlemise, numbrimaagia ning poeesia teemal. Ta viib läbi koolitusi kogu Euroopas, Venemaal, Kesk-Idas, Austraalias ja Ladina-Ameerikas.Läbi elavate õpetussõnade kutsub ta meid teostama oma spirituaalset potentsiaali ilma maise elu asjadest loobumata. Shiv Charan pole poliitiline ega ennastotsiv. Ta on oma sõnavõttudes humoorikas, karismaatiline ja alandlik ning pakub sügavalt transformeerivaid individuaalnõustamisi. Tal on kraad humanitaarteadustes ning ta on läbinud põhjaliku koolituse nõustamis- ja terapeudioskuste arendamise alal. Shiv Charan on intensiivselt ja edukalt töötanud inimestega, kellel on sõltuvusprobleeme ning tõsiseid emotsionaalseid raskusi. Kuid üle kõige on tema soojus ja kaastunne äratanud kogukonnatunde, mis ulatab abikäe ka väljaspoole, hoolimata inimeste vanusest või taustast, ning tõmbab ligi inimesi üle kogu maailma.

Rohkem teavet
Sukhdev Kaur 53731839
sukhdevkaur@khalsa.com
http://www.dharamsaal.ee

ekongkar

Kundalini Yoga Masterclass with Shiv Charan Singh

An evening with the internationally renowned teacher Shiv Charan Singh in the tradition of Kundalini Yoga and Karam Kriya

Place: Dharamsaal, Center of Kundalini Yoga and Humanology, Liivalaia 11/1-14 Tallinn
Time: Tuesday 13th of october 2015. 19:30-21:30 hrs.
Price: 21 eur

Evening takes place in English with translation into Estonian

Shiv Charan SinghShiv Charan Singh is a renowned teacher of Kundalini Yoga and Applied Numerology throughout the world since the early 80’s. He is the founding director of the Karam Kriya School and centre for Kundalini yoga in London and Portugal. Scottish by birth, he is an outstanding and authentic spiritual teacher. Karam Kriya means ‘action in spiritual awareness’. Shiv Charan is deeply committed to guiding students in their spiritual growth so they can bring spiritual awareness into their everyday lives and develop their full potential as human beings. He is a skilled counsellor, author of several books on human communication, the mystery of numbers and poetry. He runs training programmes throughout Europe, Russia, Middle East, Australia and Latin America.

Through the living word of the teachings he invites us to fully realise our spiritual potential as human beings without the renouncement of worldly things. Shiv Charan Singh is neither self seeking nor political in his teachings. He is entertaining and both charismatic and humble in the way he speaks. Following a degree in humanities, he has undertaken extensive training in counselling and therapeutic skills. He has worked intensively and successfully with people who have drug habits and severe emotional problems, and he offers profoundly transformative individual counselling. Above all, his warmth and compassion have generated a community spirit at the school which reaches out to the community regardless of age and background, and attracts people from all over the world.

More information:

Sukhdev Kaur 53731839
sukhdevkaur@khalsa.com

www.dharamsaal.ee

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: