Sangatiõhtu

Kundalini jooga üks oluline õpetus on kogukonna loomine. Kogukonna toetusel jõuame oma arengus ja ettemääratuses palju kaugemale kui üksinda ookeanis ujudes.

IMG_9896.JPG Kogukond (Sangat) on meie ühispaat, meie väe ja pühendumuse allikas!
Kord kuus avanevad Dharamsaali uksed ja meie õpetajad avavad südamed kõigile, kes soovivad ühiselt kogeda midagi erilist ja ülendavat. Kõik me oleme üks, võrdsed inimesed, kes saavad just endale omasel viisil üksteist toetada.

Sangati õhtul vestleme hubases ja turvalises keskkonnas olulistel teemadel, mis parajasti maailmas, kogukonnas ja südames kõnetavad. Mediteerime koos ning loome võimaluse ülendada ümbritseva maailma vibratsiooni. Vastavalt osalejate soovidele valime kas tantsida, üksteist tervendada või gongihelides lõdvestuda. Meie kasutuses on kogu kundalini jooga ja humanoloogia tehnoloogia.

Sangati õhtule soovitame eelnevalt registreerida allolevas vormis, kuid võib ka viimasel hetkel liituda.

Otseselt osalustasu ei ole, võimalusel palume tasakaalustada energia külluslikku voogu annetusliku panusega. Ühisele lauale oled lahkesti palutud meele- ja suupärast kaasa võtma 

Sangati õhtutele on oodatud kõik kellel hing kutsub, kes igatseb kuuluda toetavasse perekonda ja kes tunneb vajadust olla avatud ja südamlikus kogukonnas, sh õpilased, joogaõpetajad ja need, kellele kundalini jooga maailm veel tundmatu.

Sangati õhtu 2020:

17.02.2020 (pühapäev) kl 18:30

(enne seda toimub Rebirthing meditatsioon, kuhu oled ka oodatud)

Dharamsaalis (Liivalaia 11/1-14, Tallinn)

Rohkem infot:

Nishan Priya Kaur

+372 5560 1768

dharamsaalkeskus@gmail.com

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: