Pirkko Kuusik (Navdev Kaur)


Navdev Kaur-2Kundalini jooga tunnid neljapäeviti kl 13-14

Aastaid tagasi läksin Kundalini algajate kursusele, millest kasvasid välja minu õpingud Kundalini jooga õpetajate kursusel, millele on järgnenud tundide andmine ja algajate kursuse läbiviimine.

Hindan kõrgelt Kundalini joogat kui teadlikkuse joogat, mis töötab nii minu füüsilise keha, hinge kui vaimuga ja aitab mul saavutada vabadust piirangutest, mida egomeel loob. Vabadus aga annab elule väga olulise ja sügava kvaliteedi, võimaluse elada oma unistuste elu. Oma unistuste elu elamist soovin ka sulle!

Minu neljapäevases kl 13-14 toimuvates tundides osalemiseks anna oma tulekust palun teada kirjutades imelineolemine@gmail.com. Lisainfo tel 56 95 4444.

Hinnakiri: 1x 12 eur, 4x 35 eur ja 10x 80 eur
Kaarti on võimalik pikendada, kui teatad oma tunnist puudumisest vähemalt 24 tundi ette meilile imelineolemine@gmail.com või SMS-iga tel: 56 95 4444.

India peamassaaž

India peamassaaž on osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist. Kui energia voolamine kehas on takistatud hakkavad levima stress, valud, pingevalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne.
Champi on raviprotseduur, kus energiakanaleid käsitledes masseerime läbi pea, õlgade piirkonna, kaela ja näo (valikul kas õliga või ilma). Massaaž stimuleerib keha loomulikku tervendamisvõimet ning on vaimselt puhastav luues läbi lõõgastuse keha ja hinge harmooniat. Lisaks toetab massaaž elujõuliste ja säravate juuste kasvu.

1 tund massaaži maksab 25
Huvi korral palun kirjuta imelineolemine@gmail.com või helista 56 95 4444.

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: