Merike Villard (Anand Raj Kaur)

N kl 19:30 – 20:30 Shindo

Olen rändaja ja oma isikliku elu looja. Vaatan oma elu kui teadlikku teekonda läbi suhete. Kõige olulisem suhe, mis mul on, on suhe iseendaga. Kui olen suhtes iseendaga, olen suhtes kogu maailmaga! Südamehäält usaldades olen sattunud parimatesse arengu ja kasvu tingimustesse. Igast väljakutsest on midagi kaasa võtta, et kasvada parema tasakaaluni ja jõuda harmoonilisemasse ühendusse oma neutraalse meelega.

Oma teadlikku teekonda alustasin Kundalini joogaga, mille juurde jõudsin 2009. aastal ning joogaõpetajaks asusin õppima rahvusvahelises Karam Kriya koolis 2012. aastal Eestis ning lõpetasin Inglismaal. Vahepealne elu rikastas mind hiina meditsiini, hiina võimlemise (qi gong) ja hiina massaaži (tui na) tarkusega. Olen läbinud ka Reiki I astme koolituse ja 2015. aasta alguses läbisin Taani tervendava valuravi meetodi, AcuNova, kursuse ning 2016. aasta juunis lõpetasin lastejooga kursuse USA-s, Kalifornias.

Alates 2015. aastast olen pühendanud end täielikult Jaapani tervendusteraapiate maailmale (shindo, sonkyo, jutampo, jomon, shiki, moksa taimeravi meetod). Töötan Confido Erameditsiinikeskuses Jaapani Shindo terapeut-massööri  ja  Shiki terapeut-massöörina ning juhendan Shindo venitustunde. Olen raamatu „Värav hingede maailma. Ichi-go ichi-e  一期一会 Hetk, mis iial ei kordu“ autor.

Võtan igat hetke kui väärtuslikku kingitust, ka kõiki teid, kes te mu ellu tulete, et kohtuda uute kogemustega. Olen kaasteeliseks neile, kes julgevad iseendasse vaadata ja on valinud teadlikult elamise teekonna.

Tasakaalupanus:
Shindo: 1×12€ / 5×45€ / 10×80€
Kontakt:
merike.villard@gmail.com  /  50 60 953

 

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: