Marju Uustalu

T kl 10:00-11:00 Beebi ja emme jooga
T kl 17:40-19:10 Teadliku Raseduse ja Sünnituse jooga kursus

marju-henrikKundalini jooga juurde jõudsin 2009. aastal ning alates sellest hetkest on sel olnud oluline roll minu eluretkel. Joogaõpetajaks asusin õppima rahvusvahelises Karam Kriya koolis 2014. aasta kevadel.

Laste ootusajal ning ka pärast nende sündi tabasin end üsna sageli olukorras, kus vasturääkiv info või toetuse puudumine ajas vastse ema segadusse. Kõik kogetud tunded tekitasid minus soovi toetada naisi ja beebisid. See ajendas mind osalema teadliku raseduse ja sünnituse koolitusel.

Lapsed on meie kõige suuremad ja ausamad õpetajad. Seda on väitnud paljud targad mehed ja naised juba enne mind, kuid arvan, et iga lapsevanem saab sellele lapse sünniga (ning juba enne seda) kinnitust. Laste siiratele silmadele ning maailmale avatud südamele ei jää midagi märkamata. Olen tänulik, et mind on enda saabumisega õnnistanud kaks imetoredat väikemeest, tänu kellele olen kogenud kõige sügavamaid ja tugevamaid emotsioone ja tundeid ning õppinud palju ka enda kohta. Õppinud tundma, mis siin elus on tõene ja päris ning mis vaid kujutelm. Ning ma olen alles enda avastusretke alguses.

Oled väga oodatud koos minuga osalema selles kogemustejagamise ning avastuste retkes!

Hinnakiri:
Beebi ja emme jooga 7.5 eur / kord
Teadliku Raseduse kursus: 125 kursuse maksmus (15 korda) või 16 eur / 1 kord.
Kursustele registreermine: dharamsaalkeskus@gmail.com
Kontakt:  marju_u@yahoo.com 

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: