Mantraõhtu ja meditatsioon gongiga

Järgmine meditatsiooniõhtu gongiga toimub
pühapäeval, 14.aprillil kell 17.30-19.00 Dharamsaalis.

mantramuutmine.JPG

Meditatsiooniõhtu gongiga on kord kuus toimuvate töötubade sari, mis keskendub helivibratsiooni väele kundalini jooga võtmes.
Õhtu idee on pakkuda pikemate meditatsioonide (mida tihtipeale tavalises joogatunnis teha ei jõua) ja mantraloitsimise meelt neutraliseerivat, keha korrastavat ja hinge ülendavat kogemust.

Kõik, kogu loodu vibreerib ja on pidevas võnkumises. Ka see, mida me mõtleme või kuuldavale toome. Seega oleme igal hetkel vastutavad selle eest, milliseid võnkesagedusi endast välja saadame. Mantrad on justkui valemid, millel on võime meie sagedust tõsta – need pärinevad universaalsest, täiuslikust helivoost ja mõjutavad rütmilise, hingamisega sünkroniseeritud loitsimise käigus otseselt meie keha, meeleseisundit ning teadlikkust. Ja nii nagu vibreerid Sina, vibreerib universum Sulle vastu.

Tunni alguses räägime veidi teooriast, teeme mõned joogaharjutused, et keha meditatsiooniks ette valmistada ja lubame endal laskuda sügavasse meditatsiooni. Sellele järgneb pikem lõdvestus koos gongihelidega, millel on närvisüsteemi rahustav ja alateadvust puhastav toime.
Osalemissoovist palume teada anda info@kallikodu.ee

Tasakaalupanus 15€

Küsimuste korral ja registreerimiseks kirjuta info@kallikodu.ee või miina.laanesaar@gmail.com

Oled südamest oodatud ♥
Miina Jot Piara
Kalli Nishan Priya

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: