Kristel Tammin (Kirti Amrita Kaur)

Lastejooga

Vanus: 1.5 – … a.
Reedeti 10.30-11.30

Lastejooga on tore kehale ja meelele suunatud tund. Tunneme ennast täiesti vabalt ega võistle kellegagi, kui siis vaid iseendaga. Õpime maailma ja oma keha tunnetama erinevate lugude ja mängude kaudu. Lisaks laulame ja loitsime mantraid, õpime lõdvestuma ja teadlikumalt hingama.

Puutun igapäevaselt kokku paljude toredate ja armsate täiskasvanute ning lastega – kasvatan 2-aastast tütart, olen lastejooga õpetaja ning spordiklubis treener. Olulisimaks pean elus tasakaalu ja harmooniat kõikides valikutes, mida me teeme. Olgu selleks siis, mida süüa või vaba ajaga peale hakata, kellega ja kuidas suhelda jne.

 

Kompan neid piire igapäevaselt ning tasakaalukauss on ikka kord ühele, kord teisele poole kaldus. Inimeseks olemise teekond on huvitav, oluline on asju mitte liiga tõsiselt võtta ning hoolimata eksimustest enda vastu mitte karm olla.

Just seetõttu ongi tore igapäevaselt kohtuda teiste tasakaaluotsijatega ning jagada kogemusi, muresid ning rõõme. Tunnen, et minu missiooniks on julgustada inimesi iseendasse uskuma, sest olen pikalt enda tõelisi unistusi erinevate hirmude tõttu tahaplaanile surunud ning kogenud ka seda, mis juhtub kui kõigest hoolimata leida endas see julgus ja nende poole liikuma hakata.

Lapsed on tundi oodatud koos saatjaga, aga vanemad ja iseseisvamad miks mitte ka üksi. Oleme kõik üks ühine joogaseltskond, seinaääres kõrvaltvaatajaid ei ole. Jooga osa kestab u 30 min ning seejärel joome teed, muljetame ning lapsed saavad joonistada/meisterdada.

Tunni hind: 8€/kord; 30€/4 korda
Kristel Tammin (Kirti Amrita Kaur)
Tel: 56568253
E-mail: kristel@tulesara.ee
Facebook: http://www.facebook.com/tulesaralastejooga

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: