Karam Kriya Naistering – Kohalik kohtumine Rajamaa Ashramis

******Satnaam! Eestis kohtumine Ashramis ei toimu – olete kõik oodatud liituma 100% online versioonis – palun registreeri end siin

Satnaam! oled oodatud Sangatiga Rajamaal kokku saada Karam Kriya Naistelaagris, mis toimub 25-28 Juuni. Shiv Charan Singh ja Satya Kaur oleksid pidanud tulema see aasta Eestisse Naistelaagrisse, kuid piirangute töttu otsustasime teha hübriidis. See võimaldab et ülemaailmas erinevad gruppid saavad nagu meiegi kokku sangatis ja kõik jagame õpetuste aeg Shiv Charan Singh ja Satya Kauriga. Nemad on meiega ekraanis hommikul, pärast lõunane programm on igas kohalikus sangatis erinev. Meie sisustame selle oma soovide järgi.

Palume tuttvuda kogu infoga ja siis täita registreerimisankeeti.

Osalustasud:

Õpetused: 160 € millest tuleb igal ühel maksta QdR poes (NB! Registreerimine lõpeb 22 juuni!)

Kohalikud tasud, mida tuleb maksta kohapeal sularahas Ashramis, või kokku ülekannega MTÜ Guru Ram Das Instituut arvele EE597700771002082177 hiljemalt 22. juuni

ÖÖBIMINE
Ööbimine aiamajas: voodikoht 8€ /öö (oma voodipesuga)
Ööbimine omas telgis: 5€ / öö (iga inimese eest)
Voodipesu 8€ (ühekornde tasu)

TOITLUSTUS
Palun arvesta, et me ettevalmistame toit ise Seva gruppidena jagatud. Söögikorrad:
Hommikusöök 4€
Lõunasöök 6€
Õhtusöök 5€

LAPSED:

Lapsed igast vanusest on oodatud. Meil on plaanis korraldada hommikuti loengute ajal keegi kes lastega tegeleb “lastelaagri” moodi. Selleks peaksime teadma laste vanused jne. Laste kunsti materjali jne lisa tasu on 15€ (kogu laagri). Registreerimisel palun kirjuta ka lapse vanuse jne. Laste vanusega kuni 14a, toitlustuse arvesta 1/2 täiskasvanute hinnast.

KOHALEJÕUDMINE JMS

Saab juba kohalejõuda 24. juuni õhtuks. Palun märki registreerimisvormil oma kohalejõudmise aeg. Arvesta kohalejõudmiseks kõige hilisem aeg kl 20.00. Peale seda me ei saa sind registreerida. Palume kindlasti eelnevalt lugeda Ashrami kodukorra SIIN.

Rohkem küsimusi palun võta ühendust: dharamsaalkeskus@gmail.com

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: