Karam Kriya Rahvusvaheline Naiste Laager Eestis 2013

Satnam!
Oled teretulnud suvel Eestis kõige suurema Kundalini jooga ja Karam Kriya üritusele!
Varsti ilmub ka eesti keelne flaier siin
FOR INFORMATION IN ENGLISH GO HERE
kkwc2013-flyer

Registreerimuseks mine allapoole!

Saabumine ja lahkumine:
Saabumine on neljapäeval 27. juuni õhtul. Õhtusööki serveeritakse kell 19 ja hoitakse soojas kuni kell 20:30.
Programm algab reedel, 28. juunil sadhanaga (hommikujoogaga) kell 5:00.
Programm lõpeb esmaspäeval 1. juuli kell 17 ja sellele ei järgne õhtusööki. Siiski on soovijatel võimalus tellida õhtusöök oma kuludega ka 1. juuliks ning lisatasu eest veeta mõisas veel üks öö.

Seva (Karma jooga):
Kõikidelt osalejatelt oodatakse laagri sujumiseks oma panust ja abi. Emad saavad abistada Lastelaagris (vaata allpool Laste juurest). Seva tööd on: jooga-alade korrashoid ja koristamine, Gurdwara, toidu serveerimine ja tee valmistamine, registreerimine, Lastelaager, piletikontroll ja laagri ettevalmistamine/mahavõtmine. Rasedad ja imetavad emad ei pea sevat tegema.

Mida kaasa võtta:
Joogamatt/lambanahk, tekk/sall katmiseks, riided soojaks/päikeseliseks ilmaks ning ka jahedaks/märjaks ilmaks (kummikud, vihmavarustus, soe kampsun, villased sokid…), mugavad joogarõivad ja peakate, veepudel, muusikainstrument, turvaline rahakott.

Hind ja maksed:
Lihtsuse ja läbipaistvuse nimel on maksed jagatud kaheks: õpetused ning ööbimine/toitlustus/organiseerimine. Kõik osalejad on kohustatud maksma mõlemad tasud. Kui vajad arvet, palun anna sellest märku  registreerumisel.

Hinnad EUROdes inimese kohta Õpetused Laagri organiseerimistasu, majutus ja toitlustus KOKKU
Voodi Hosteli ühiselamus, jagatud ruumid ühise vannitoa ja tualetiga (ainult 30 kohta!- kiirusta kui soovid broneerida!) 260 286 546
Voodi Hotellis, kolmene vannitoaga tuba 260 330 590
Voodi Hotellis, kahene vannitoaga tuba
260 346 606
LAPSED*
Laps 0-2 aastat vana tasuta tasuta tasuta
Laps 2-12 aastat vana, hostelli ühiselamus tasuta 101 101
Laps 2-12 aastat vana, hotellis kolmene tuba
tasuta 123 123
Laps 2-12 aastat vana, hotellis kahene tuba tasuta 131 131
OSALEMINE ÜHEL PÄEVAL (ei sisalda majutus ega hommikusöök) 65 60 125

Koha registreerimiseks palun täida registreerimisvorm ja tee ülekanne 60 euroga allolevale kontole: (NB! kui tahad rahvusvahelised konto detailid palun vaata inglise keelne selgitus)
OÜ Urban Dharma  10220090076018  Pank: SEB  Selgitus: KKWC 2013 + sinu nimi. Ülejäänud summa makstakse sularahas laagri esimesel päeval. Palun võta kaasa piisavalt sularaha! (Lisaks ka bazaari jaoks,  kui soovid endale midagi soetada). Pea meeles, et telkimine ei ole võimalik!

*Lastelaager:
Igas vanuses lapsed koos emadega on teretulnud jagama seda ülendavat kogukonnakogemust. Kõik lapsed peab registreerima ning tasuma nende osaluse eest (osa majutusest/korraldusest, mis katab kunstitarbed, lisasnäkid, mängud, lastejooga jne). Palun võta kaasa riided päikeseliseks ja ka vihmaseks/külmaks ilmaks. Lapsed einestavad hommikul, lõunal ja õhtul koos oma emadega restoranis (mitte lastelaagris). Täpsem info saadetakse vanemale registreerimisel (palun registreeru alloleval vormil). Lapsed jagatakse vanusegruppidesse. Olenevalt laste arvust, on neil igal päeval kindlal ajal omaette tegevused.

Väikelapsed 1.5-3 aastat: Emad peavad lastelaagris lastega osalema, et lapsed kohaneksid keskkonnaga. Nendega tegelevad vabatahtlikud ja sevadarid. Järgnevatel päevadel on ema kohalolek vajalik sõltuvalt lapse turvatundest. Kui Su lapsel ei ole võimalik lastelaagrisse jääda õnnelikult, siis on vastutus tema hoiu eest Sinul.

Noored lapsed 4-9 aastat: Lastele on erinevad tegevused lastelaagris ning looduses, Loodusmuuseumis (laagri alal) ja metsas mõisa taga. Lastega tegelevad vabatahtlikud ja neile on päeva jooksul söömiseks lisasnäkke mõeldud.

Eel-teismeiga 10-12 aastat: Eel-teismelisi julgustame osalema tavalaagri töötubades ja/või aidata teiste lastega. Neil ei ole õigust laagri alalt ilma loata lahkuda. Kui eel-teismelised on piisavalt palju, saab korraldada nendele eri tegevust.

Organiseerijad ei võta vastutust laste ja teismeliste eest, kui nad ei ole lastelaagri alal.

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust Sukhdev Kauriga, +372 53731839   kkwc2013@gmail.com
*uuendatud 15 mai
Registreerimisleht:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: