Livterath Kaur (Kelli Püss)

Kelli_Kreekas

E kl 17:30-19:00 Kundalini jooga
Tasakaal: 1х 12 eurot, 4x 40 eurot

Classes suitable also for English speakers!

Kundalini jooga juurde jõudsin 2010.a. osaledes Merit Raju poolt läbi viidud tutvustustunnis. Taipamine oli silmapilkne – olen jõudnud koju. Oma keha olen treeninud terve elu – noorpõlves olin sulgpallis Eesti parimaid mängijaid ning seejärel jõudsin pilateseni. Tundsin aga, et pelgalt oma füüsilist keha treenides jääb millestki nagu puudu. Joogatund oma füüsiliste harjutuste, hingamistehnikate ja mantratega pakub midagi nii kehale, meelele kui hingele.

Mõistmine, kuidas joogapraktikate kaudu treenime oma pidevalt ringirändavat meelt ning avardame teadlikkust iseendast, jõudis läbi isiklike kogemuste minuni peale regulaarsema praktiseerimise.

Olles jõudnud oma elus pöördepunkti, avanes mul võimalus osaleda ka õpetajakoolitusel, millest kujunes tõeline eluõpe – iidsed joogaõpetused elust inimesena ning Kundalini jooga tehnoloogia annavad imelised tööriistad ja teadmised, kuidas võtta vastutus ning oma elu ise kujundada ja juhtida. Tänaseks olen küpsenud joogaõpetajaks olles läbinud rahvusvahelise 1. taseme joogakoolituse ning jagan rõõmu ja tänulikkusega neid teadlikkust arendavaid õpetusi edasi.

Minu poolt juhendatud tundide info leiad ka FB-lehe kaudu: https://www.facebook.com/KundaliniJoogaTallinnas/

Eriliselt köidab mind humanoloogia ehk inimeseks olemise kunst. Joogaõpetused koos joogakogukonnaga on aidanud mul läbi tulla oma elu keerulisematest etappidest, andnud jõudu ja usku edasiliikumiseks ning ühtlasi pakkunud suurimat äratundmisrõõmu ja rahulolu. Jagan heameelega oma kogemusi ka laiemalt läbi oma FB-blogi: https://www.facebook.com/InimeseksOlemine/

Minu vaimne nimi Livterath Kaur tähendab kedagi, kes loob ruumi vaimseks uuenemiseks. Õpetuste vahendaja, ruumi hoidja. Õpetajad on seda nime lühemalt tõlgendanud ka kui “armastuse pühakoda”.

Oled südamest oodatud ise kogema ja tunnetama!

Kui tunned huvi eratundide vastu, siis võta minuga ühendust: kelli.pyss@gmail.com

KY_19-20_kaks-koos

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: