Livterath Kaur (Kelli Püss)

Kelli_Kreekas

K kl 17:15 – 18:45 Kundalini jooga
(kuni 31.10)

E kl 18:15-19:45 Kundalini jooga
(alates 5.11)
Tasakaal: 1х 10 eurot, 4x 35 eurot

N kl 12:00 – 13:00 Lõunajooga
(alates novembrist toimuvad tunnid grupi täituvusel, seega kui oled huvitatud, siis kirjuta kelli.pyss@gmail.com)
Tasakaal: 1х 7 eurot, 4х 25 eurot

Kundalini jooga juurde jõudsin 2010.a. osaledes Merit Raju poolt läbi viidud tutvustustunnis. Taipamine oli silmapilkne – olen jõudnud koju. Olin varemgi juba tundnud, et pelgalt füüsilisi harjutusi tehes jääb midagi nagu puudu. Joogatund sisaldas aga nii füüsilisi harjutusi kui loitsimisi ja mantraid – midagi nii kehale kui hingele. Mõistmine, et jooga kaudu treenime ka oma rahutut meelt ning avardame läbi selle oma teadlikkust, jõudis läbi isiklike kogemuste minuni alles mõne aja pärast.

Olles jõudnud oma elus pöördepunkti, avanes mul võimalus osaleda ka õpetajakoolitusel, millest kujunes tõeline eluõpe – iidsed joogaõpetused ja -tehnoloogia annavad imelised tööriistad ja teadmised, kuidas võtta vastutus ning oma elu ise juhtida. Tänaseks olen küpsenud joogaõpetajaks olles läbinud rahvusvahelise 1. taseme joogakoolituse ning jagan rõõmu ja tänulikkusega neid valgustavaid õpetusi edasi.

Joogatunde olen andnud nii noortele kui täiskasvanutele, teinud nii eratunde kui juhendanud gruppe. Eriliselt köidab mind humanoloogia ehk inimeseks olemise kunst. Joogafilosoofia ja -õpetused on aidanud mul läbi tulla oma elu keerulisematest etappidest ning ühtlasi pakkunud suurimat äratundmisrõõmu ja rahulolu. Jagan heameelega oma kogemusi ka laiemalt läbi oma FB-blogi: https://www.facebook.com/InimeseksOlemine/

Minu poolt juhendatud tunnid nii südalinnas kui Nõmmel leiad FB-lehe kaudu: https://www.facebook.com/KundaliniJoogaTallinnas/

Minu vaimne nimi Livterath Kaur tähendab kedagi, kes loob ruumi, kuhu inimesed saavad tulla vaimseks uuenemiseks. Õpetajad on seda nime lühemalt tõlgendanud ka kui “armastuse pühamu”.

Oled südamest oodatud ise kogema ja tunnetama!

Kui tunned huvi eratundide või -kokkulepete vastu, siis võta minuga ühendust: 5068519, kelli.pyss@gmail.com

KY FLAIER 27.10.2018

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: