Nishan Priya (Kalli)

Kundalini jooga neljapäeviti kell 7.30 – 8.45, Teisipäeviti kl 17:30-19:00
Kundalini jooga algajate kursus, Perejooga

 

Hommikune joogatund ja sügav lõdvestus gongiga
NELJAPÄEVITI kell 7.30-9.00
Dharamsaal – Kundalini Jooga Koolituskeskuses, Liivalaia 11/1-14

FB_IMG_1509286513464

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, milles on kesksel kohal keha, meele ja hinge ühendamine. Läbi erinevate tehnikate – asanad/kriya (füüsilised harjutused), mudrad (käteasendid), pranayama (hingamine), kehalukud ja fookuspunktid jõuame läbi regulaarsete praktikate enese tõelise olemuseni.
Ühendades keha, meele ja hinge kogeme enese lõpmatust ja sära.

Joogafilosoofilises käsitluses takerduvad inimesed tänapäeval sageli mõiste “Hing” kui millegi müstilise ja mõistetamatu juurde.
Siinkohal tasub meenutada, et hingedeaeg on olnud eestlastele oluline ja püha juba märksa varem kui siiakanti jõudis Hingedepäeva tähistamine ja erinevad idamaised keha-meele praktikad.
Eesti keeles on hulgaliselt hingega seonduvaid kujundlikke väljendeid ning hingede temaatika on olnud meie rahvapärimuses tähenduslik  läbi aegade ning üle põlvkondade.

Hingedeaja joogahommikutel on võimalus tuua kokku ida ja lääs, ühendudes iidse joogatehnoloogia kaasabil kohaolu ja vaikuse kaudu  iseendaga ning saada kontakti meis kõigis säilinud esivanemate sügavate teadmistega loodusest, elurütmidest ja kõiksusest. Usaldades isennast ja universumi vibratsioone  avatud meele ja südamega, õpime looma Elu, mida igatseme.

Äratame keha mõnusate venitusharjutustega, teeme väekaid kundalini jooga harjutusteseeriaid, mis võimaldavad olla paremas kontaktis enda füüsilise kehaga ning märgata ja tajuda, kuidas erinevad joogaharjutused mõjutavad Sinu meeli ja enesetunnetust. Seejärel on võimalus kogeda sügavat, puhastavat ja tasakaalustavat lõdvestust gongiga ning tunni lõpetame lühikeste meditatsioonidega, mille eesmärgiks on vaigistada meeled ja olla ühenduses enese tõelise olemusega.

Hommikune joogatund gongiga  toimub neljapäeviti 7.30-8.45 Dharamsaal – Kundalini Jooga Koolituskeskuses, Liivalaia 11/1-14 III korrus.

Tunnid sobivad nii esmakordseks kokkupuuteks joogaga, kui neile, kes on juba erinevate joogapraktikatega tuttavad.
Kohapeal on olemas matid ja pleedid.
Riietu mugavalt ja soovi korral võta kaasa isiklik joogipudel.

2. ja 9. novembril kell 7.10-7.30 eelneb joogatunnile Japji ehk Hingepalve lugemine. Japji on osa iidsest gurmukikeelsest käsikirjast, sisaldades 40 salmi, mis on kirja pandud valgustunud õpetaja Guru Nanaki poolt. Kundalini jooga õpetajate koolkonna rajaja Yogi Bhajan on öelnud, et see, kes mõistab Japji’t, mõistab kogu jumalikku tarkust. Võid soovi korral ühineda Japji lugemisega või lihtsalt kuulates osa saada selle teksti  tasakaalustavast ja tervendavast väest.
P.S 2.novembril loeme eesti keelde tõlgitud Japji versiooni.

Joogahommikut ja gongilõdvestust viib läbi Nishan Priya Kaur/Kalli, kundalini jooga õpetaja, laste- ja perejooga tundide juhendaja, nõustaja ja kogemuspraktik. https://dharamsaal.ee/kalli/

Tasakaalupanus:
12€ ühekordne osalemine,
kogu kursus 50€ – 5tundi.

— NISHAN PRIYA KAUR —

Teekond iseendani – olles ühenduses enese tõelise olemuse, ümbritseva maailma ja kogu Universumiga. See on võimalus, valik ja vabadus.

DSuusAustus ja huvi inimeseks olemise vastu on sillutanud minu teekonda joogani. Olen elu jooksul saanud rikkaliku kogemustepagasi naise, abikaasa ja emana, tütre, õe ja tädina. Lisaks hindamatuid kogemusi suhetes paljude inimestega, kes kõik pakuvad võimalusi enese avastamiseks ja arendamiseks. Minu töine tegevus on samuti olnud läbivalt seotud inimestega suhtlemisega ja olenemata sellest, kas nõustasin kliente finants – või sotsiaalsuunal, alati oli minu kaaslaseks siiras austus ja usk inimese vabadusse valida. Inimese elu, tema valikud ja võimalused, usk, lootus ja armastus, olemine ja elamine on mind katkematult kõnetanud. Soov näha kaugemale kui silm seletab, tunda enam kui meeled võimaldavad, kõik see on olnud mu elu liikumapanev jõud ja fookus.

Viimane kümnend on mu tee joogamaailmaga korduvalt ristunud. Püsiv side ja äratundmine, et minu valik on Kundalini jooga jõudis mu ellu aastal 2015.a kui osalesin Sukhdev Kaur Khalsa juhendatud „Teadlike lapsevanemate koolis“. Minu kogemustepagas emana, lapsevanemate nõustajana ja akadeemiliste teadmiste jagajana kõrgkoolis sai vajaliku raami ja tõelise sisu. Mõistsin, et just jooga on pusletükk, mis seni tervikust oli puudunud. Sain tugineda olemasolevale, lisades sellele Kundalini jooga justkui täiusliku pühendumise krooni. Wahe Guru!

2015.a läbisin laste joogaõpetajate kursuse ning tundes koheselt soovi veelgi enam mõista ja kogeda Kundalini jooga sügavamat olemust, jätkasin õpinguid rahvusvahelises Karam Kriya Kundalini jooga õpetajate koolis.

Olles ema kolmele imelisele ja erilisele lapsele, olen mõistnud, et iga inimene on erakordne ning igaühes on peidus kordumatus. Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Yogi Bhajan on öelnud: „ Happiness is Your Birthright, live it“ ja seda uskumust soovin ma jagada.

img_20161202_165821Minu vaimne nimi Nishan Priya Kaur on justkui majakas, valgustamas sees ja väljas, jagades minu tõelist olemust – käia armu jõul valitud teed kartmatu ja jumaliku printsessina, Taevaliku Armastuse sümbolina. Inspireerides ennastsalgava pühendumusega läbi puhta ja Jumaliku kaastunde ❤

Olles aus enese ja teiste vastu, elades avatud meele ja südamega, lubades Elul end inspireerida, lõdvestudes ja võttes tänus vastu kõik kogemused, loobudes vastupanust ja õppides lahti laskma, on võimalik mõista, et kõik on üks ja üks on kõik!

Olen tänulik võimaluse eest õppida ja jagada, olles kaasteeline Sulle, kes Sa tunned kutset olla terviklik ja tasakaalus, teadlik enese vajadustest ning soovid valida rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuva Elu.

Tunnid toimuvad teisipäeval kell 17.30-19.00 ja neljapäeval kell 7.30 – 8.45

Tasakaalupanus 1×10€ 5xkaart 40€ 10xkaart 75€

Kontakt: info@kallikodu.ee ; tel: 55 601768

kallikodu.ee

Laste- ja perejooga info Laste Joogaruum Hingelind FB-s

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: