Nishan Priya Kaur

Teekond iseendani – olles ühenduses enese tõelise olemuse, ümbritseva maailma ja kogu Universumiga. See on võimalus, valik ja vabadus.

DSuus

Austus ja huvi inimeseks olemise vastu on sillutanud minu teekonda joogani. Olen elu jooksul saanud rikkaliku kogemustepagasi naise, abikaasa ja emana, tütre, õe ja tädina. Lisaks hindamatuid kogemusi suhetes paljude inimestega, kes kõik pakuvad võimalusi enese avastamiseks ja arendamiseks. Minu töine tegevus on samuti olnud läbivalt seotud inimestega suhtlemisega ja olenemata sellest, kas nõustasin kliente finants – või sotsiaalsuunal, alati oli minu kaaslaseks siiras austus ja usk inimese vabadusse valida.

Kundalini jooga on olnud minu elu kiirtee. Osaledes 2015.a Sukhdev Kaur Khalsa juhendatud „Teadlike lapsevanemate perekoolis“ kogesin esimese meditatsiooniga, et see on midagi, millest soovin rohkem teada! Minu senine kogemustepagas emana, lapsevanemate nõustajana ja akadeemiliste teadmiste jagajana kõrgkoolis sai justkui kroonitud kogemusega, mis oli väga isiklik, sügav ja väestav. See viis mind teekonnale, millest ei osanud toona unistadagi 🙂

2015.a läbisin laste joogaõpetajate kursuse ning alustasin kohe õpinguid ka rahvusvahelises Karam Kriya kundalini jooga õpetajate koolis. Kõik tundus põnev ja tõi kaasa kiireid muutusi, mis andsid võimaluse veelgi paremini mõista iseennast, oma lähedasi ja inimeseks olemise terviklikkust. Lisaks sellele ei olnud vähetähtis kogeda, et vanuses 40+ on võimalik justkui ajaratas teisipidi liikuma lükata! Kundalini jooga võimaldab tõhusalt vabastada energeetilisi blokeeringud nii füüsilisel, kui emotsionaalsel tasandil ning toob järjepideval praktiseerimisel kaasa enam vitaalsust ja elujõudu, tasakaalustab hormonaalsüsteemi, parandab painduvust, tugevdab närvi- ja immuunsüsteemi, muudab selgemaks meele, lisab rõõmu ja rahulolu igasse päeva! Kõlab kui igavese nooruse retsept, saan vaid kinnitada, et iga kogemus on isiklik, iga inimene unikaalne ja iga keha austust vääriv. Julgustan Sind kogema, tervendama ja väestama kõiki oma kogemusi, et võtta vastu elu kingitused ning hingata ja elada täiel rinnal!

Olen mõistnud, et iga inimene on erakordne ning igaühes on peidus kordumatus. Usun, et kõigile erinevustele vaatama oleme sarnasemad kui me mõista soovime või suudame. Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Yogi Bhajan on öelnud: „Where There is Love, There is No Question.“ ja seda uskumust soovin ma jagada!

Minu vaimne nimi Nishan Priya Kaur on justkui majakas, valgustamas sees ja väljas, jagades minu tõelist olemust – käia armu jõul valitud teed kartmatu ja jumaliku printsessina, Taevaliku Armastuse sümbolina. Inspireerides ennastsalgava pühendumusega läbi puhta ja Jumaliku kaastunde.

Olles aus enese ja teiste vastu, elades avatud meele ja südamega, lubades Elul end inspireerida, lõdvestudes ja võttes tänus vastu kõik kogemused, loobudes vastupanust ja õppides lahti laskma, on võimalik mõista, et kõik on Üks ja Üks on kõik!

Olen tänulik võimaluse eest õppida ja jagada, olles kaasteeline Sulle, kes Sa tunned kutset olla terviklik ja tasakaalus, teadlik enese vajadustest ning soovid valida rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuva Elu.

Kui soovid tunnis osaleda, võta palun ühendust ja leiame võimaluse!
Individuaal –ja grupitunnid kokkuleppel!

Kontakt: info@kallikodu.ee ; tel: + 372 55 601768

Lisainfo tundide ja ürituste kohta KalliKodu Facebooki lehel.
Laste -ja perejooga info Laste Joogaruum Hingelind Facebooki lehel.

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: