Nishan Priya Kaur

Teekond iseendani – olles ühenduses enese tõelise olemuse, ümbritseva maailma ja kogu Universumiga. See on võimalus, valik ja vabadus.

DSuusAustus ja huvi inimeseks olemise vastu on sillutanud minu teekonda joogani. Olen elu jooksul saanud rikkaliku kogemustepagasi naise, abikaasa ja emana, tütre, õe ja tädina. Lisaks hindamatuid kogemusi suhetes paljude inimestega, kes kõik pakuvad võimalusi enese avastamiseks ja arendamiseks. Minu töine tegevus on samuti olnud läbivalt seotud inimestega suhtlemisega ja olenemata sellest, kas nõustasin kliente finants – või sotsiaalsuunal, alati oli minu kaaslaseks siiras austus ja usk inimese vabadusse valida. Inimese elu, tema valikud ja võimalused, usk, lootus ja armastus, olemine ja elamine on mind katkematult kõnetanud. Soov näha kaugemale kui silm seletab, tunda enam kui meeled võimaldavad, kõik see on olnud mu elu liikumapanev jõud ja fookus.

Viimane kümnend on mu tee joogamaailmaga korduvalt ristunud. Püsiv side ja äratundmine, et minu valik on Kundalini jooga jõudis mu ellu aastal 2015.a kui osalesin Sukhdev Kaur Khalsa juhendatud „Teadlike lapsevanemate koolis“. Minu kogemustepagas emana, lapsevanemate nõustajana ja akadeemiliste teadmiste jagajana kõrgkoolis sai vajaliku raami ja tõelise sisu. Mõistsin, et just jooga on pusletükk, mis seni tervikust oli puudunud. Sain tugineda olemasolevale, lisades sellele Kundalini jooga justkui täiusliku pühendumise krooni. Wahe Guru!

2015.a läbisin laste joogaõpetajate kursuse ning tundes koheselt soovi veelgi enam mõista ja kogeda Kundalini jooga sügavamat olemust, jätkasin õpinguid rahvusvahelises Karam Kriya Kundalini jooga õpetajate koolis.

Olles ema kolmele imelisele ja erilisele lapsele, olen mõistnud, et iga inimene on erakordne ning igaühes on peidus kordumatus. Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Yogi Bhajan on öelnud: „ Happiness is Your Birthright, live it“ ja seda uskumust soovin ma jagada.

img_20161202_165821Minu vaimne nimi Nishan Priya Kaur on justkui majakas, valgustamas sees ja väljas, jagades minu tõelist olemust – käia armu jõul valitud teed kartmatu ja jumaliku printsessina, Taevaliku Armastuse sümbolina. Inspireerides ennastsalgava pühendumusega läbi puhta ja Jumaliku kaastunde ❤

Olles aus enese ja teiste vastu, elades avatud meele ja südamega, lubades Elul end inspireerida, lõdvestudes ja võttes tänus vastu kõik kogemused, loobudes vastupanust ja õppides lahti laskma, on võimalik mõista, et kõik on üks ja üks on kõik!

Olen tänulik võimaluse eest õppida ja jagada, olles kaasteeline Sulle, kes Sa tunned kutset olla terviklik ja tasakaalus, teadlik enese vajadustest ning soovid valida rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuva Elu.

KUNDALINI JOOGA TÄISKASVANUTELE:
– teisipäeval kell 9.30-10.30
1×8€; 4× kaart 30€

– teisipäeval kell 17.30-19.00
1 × 12€ / 5× kaart 45€ / 10× kaart 75€

UUS BAASKURSUS: 8.-29.05!
– kolmapäeval kell 17.45-19:30
1 × 12€ / 5× kaart 45€ / 10× kaart 75€

 

Kontakt: info@kallikodu.ee ; tel: 55 601768

Lisainfo individuaal -ja grupitundide kohta KalliKodu Facebooki lehel. Laste -ja perejooga info Laste Joogaruum Hingelind Facebooki lehel.

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: