Param Simran (Jane)

Lastejooga
Esmaspäeviti kl 15:30-16:15

jane4Naer, teadlikus ja rõõm tulid minu kotta,küsisid
kas võime kotad jalast võtta.
Hirm ja viha tõstsid kaabut-
Panid minema!
Ausus noogutas ning jäi-
Käsikäes me siiamaani käind!
Teadlikusest kasvab ausus enda vastu –teistes-
Avastad ja lased tuppa kübekene päikest,taipad,et
Sul  puudu olnud rõõmust väiksest!

Olen inimene nagu Sina. Kooselus ja abielus kasvanud, arenenud mehega 20 aastat, mille armust oleme loonud päiksekiirekese(poeg 15) ja kuukiirekese(tütar 6). Eluteel olles, jõudsin taipamisele,et mu elust oli mingil põhjusel kadunud rõõm.

Töötades armastatud ametil aastaid kosmeetikuna,mil tähtsustasin välist ilu,mõistsin,et kui väga me ka püüaks välist tuunida,saab tõeline sära alati kiirgama hakata seestpoolt.

Läbi erinevate eluliste kogemuste,kandis laine mind tagasi teele,kus olen praegu ja olin päris pisikese plikatirtsuna–rõõmus, armastuses, lootuses, helguses, seemises tarkuses, soojuses, headuses. Minu hinge panevad helisema aasad,lillede lõhnad, loodus ja muusika, laul, tants-kõik loomulik, lihtne ja kaunis, laste naer ja perekond.

Joogaga tutvusin esmakordselt teismeeas,oma kodus,kus sellega igapäevaselt tegeleti. Oma esimeselt vägevalt õpetajalt –emalt,saadud inspiratsioon oli see mis on andnud mulle ankru ja kandnud mind läbi elu mägede ja orgude.

Aastal 2010 peale tütre sündi ,leidsin uuesti tee vaimsete praktikate,teadmiste ja kogemuste juurde, kus mu elu 150% pöörde võttis.  Minu jaoks on ja on olnud alati terviklikkusel väga suur tähendus, sellest tulenevalt aastal 2012-2013 kandis seesmine juhatus mind imelisele rahvusvahelisele

Karam Kriya õpetajate koolitusele,võimsate õpetajate nagu Sukhdev Kaur, Shiv Charan Singh, Jivan Mukta Singh jt. juurde, kus tänu kundalini jooga võlumaailmale avanesin veel täiuslikumalt oma hinge tarkusele. Õpingute ajal alustasin täiskasvanutele joogatundide andmisega. Hinges helises  teadmine,et ajas küpsedes hakkan andma tunde ka lastele.Ikka selleks,et jagada rõõmu.Aastal 2015 läbisin imevõimsa lastejooga koolitusretke Kristel Paimla ning teiste Eesti erakordsete õpetajatega.

Et meie lastest sirguksid õnnelikud,terved ja terviklikud inimesed on juba lapsena vajalik õppida tegelema oma keha-,meele-ja hingega.Minu üheks suureks sooviks ongi pakkuda lastele ja täiskasvanutele tööriistu,kuidas tulla toime oma emotsioonide-ja suhetega,nii igapäevaelus kui ka kriisisituatsioonides.Joogaga tegeledes muutume Inimesteks suure algustähega ehk siis tegelikult saamegi endale võtmed, kuidas toime tulla erinevate kinniste ustega meie hinge ees ja sees.Et tunneksime end hoitult,rõõmsana ja loomisväes on meil imeline võimalus  hoolitseda oma keha eest mis laseks hingel väärikalt särada, täites oma hinge kõrgemaid kokkuleppeid.

janeMinu vaimse nime (Param Simran Kaur) sisse on kirjutatud missioon, seega lõviprintsessina hoides Jumala nimel oma meelt ja südant, kõndides armu jõuga läbi elu,saan juhatada selles ka sind väga kallis ja armastatud!

Ootan Sind joogatundi armas imeline hing!

Minu kontaktid:
Param Simran (Jane-Maarja Hansen)
janehingelill@gmail.com tel.+37253447136
Hinnad: 9€ kord / 4xkuus 28€ / 10×70€

Advertisements

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: