Hingekeeled plakat.jpg
Algamas on kord kuus toimuvate töötubade sari, mis keskendub helivibratsiooni väele kundalini jooga võtmes. Õhtu idee on pakkuda pikemate meditatsioonide (mida tihtipeale tavalises joogatunnis teha ei jõua) ja mantraloitsimise meelt neutraliseerivat, keha korrastavat ja hinge ülendavat kogemust.

Kõik, kogu loodu vibreerib ja on pidevas võnkumises. Ka see, mida me mõtleme või kuuldavale toome. Seega oleme igal hetkel vastutavad selle eest, milliseid võnkesagedusi endast välja saadame. Mantrad on justkui valemid, millel on võime meie sagedust tõsta – need pärinevad universaalsest, täiuslikust helivoost ja mõjutavad rütmilise, hingamisega sünkroniseeritud loitsimise käigus otseselt meie keha, meeleseisundit ning teadlikkust. Ja nii nagu vibreerid Sina, vibreerib universum Sulle vastu.

Tunni alguses räägime veidi teooriast, teeme pisut-pisut joogaharjutusi, et keha meditatsiooniks ette valmistada ja lubame endal laskuda sügavasse meditatsiooni. Sellele järgneb pikem lõdvestus koos gongihelidega, millel on närvisüsteemi rahustav ja alateadvust puhastav toime.

Esimene kohtumine saab teoks juba 16.septembril kell 19.30 Dharamsaalis, Liivalaia 11/1-14.
Küsimuste korral ja registreerimiseks kirjuta info@kallikodu.ee või miina.laanesaar@gmail.com
Tasakaalupanus 16€


PS: järgmisel hommikul, 17.septembril kell 5.00-7.30 toimub Dharamsaalis varahommikune joogide praktika ehk sadhana, mida oled samuti südamest kogema oodatud. Kui soovid, on võimalik jääda reede õhtul Dharamsaali ööbima! Aga anna sellest eelnevalt märku.

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: