Kundalini jooga algajate kursus

(for info in English please scroll down)

Kundalini jooga baaskursus algajatele
alustab 
uut hooaega AUGUSTIS 2019

Kasutame teooria ja praktika omavaheliseks ühendamiseks ja kinnistamiseks regulaarseid iganädalasi kohtumisi ja intensiivõppe päevasid, mis võimaldavad teemadega sügavuti minna ning õpitut koheselt praktikasse rakendada.

Kursus koosneb regulaarsetest iganädalastest joogatundidest (16 akadeemilist tundi) ja intensiivkoolituse päevadest (2-päeva, 10 akadeemilist tundi). Koolituse lõpetamisel saab kursusel osaleja tunnistuse ja juhised, mis võimaldavad kasutada omandatud joogatehnikaid igapäevases elus.

ALG2019SYGIS

Esimene kohtumine toimub Dharamsaalis, Liivalaia 11/1-14, III korrus 30.augustil 2019.a.kell 17.45-20.00 – Sissejuhatus kundalini joogasse

Intensiivõppe päevad toimuvad
L. 31.08.2019 kell 10.00-14.30 Kundalini jooga filosoofia ja tehnoloogia
P. 29.09. 2019 kell 12.00-16.30 Terviklik ja tasakaalustatud elustiil

Regulaarsed tunnid kolmapäeviti kell 17.30-19.30 alates 4.septembrist 2019

04.09.2019 Energiakeskused, füüsiline ja emotsionaalne heaolu
11.09.2019 Hingamistehnikad, pingete vabastamine
19.09.2019 Kehalukud, fookuspunktid – NB! erandkorras neljapäeval!
24.09.2019 Mantra, meditatsioon, mudrad
02.10.2019 Asanad ja lõdvestustehnikad
09.10.2019 Isiklik praktika, jooga kui elustiil

Algajate kursusel lubame rohkem selgitusi ja teooriat kui tavatunnis, samal ajal kogeme lihtsaid ja võimsaid kriyasid ning meditatsioone.

Kundalini jooga kasutab liikumist, heli voogu, hingamist ja meditatsiooni, et lõdvestada ja tugevdada keha ja vaimu, lubades hingel vabalt lennelda. Kundalini jooga kergendab enesetunnet ja tekitab rõõmsameelsust nagu inimesele kohane. See võimas ja efektiivne jooga aitab laadida energiat ja terveneda holistiliselt ka need minevikuhaavad, millest me sageli ise teadlikud ei ole.

Tasakaalupanus: 215 € kogu kursus (intensiivõppe päevad ja regulaartunnid 1x nädalas)

Koha kursusel kinnitab tagastamata ettemaks 33 € hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust Urban Dharma OÜ arvele EE137700771002081453), ülejäänud palume tasuda koolituse esimesel päeval kohapeal.
Kokkuleppel võimalik osaleda eraldi vaid iganädalastes tundides või intensiivõppe päevadel. Lisainfo saamiseks kirjuta info@kallikodu.ee

Kursuse ülesehitus võimaldab õppida igapäevaselt märkama enda füüsilise keha märguandeid, mis toetab teadlikult vabanemist ennastkahjustavatest käitumismustritest ning vähendada ja ennetada ülemäärasest stressist tulenevaid terviseprobleeme. Kundalini joogas kasutatavad tehnikad võimaldavad luua terviku füüsilise keha ja meele vahel, mis toetab sisemiselt tasakaaluka isiksuse arengut, luues seeläbi jätkusuutlikumad võimalused töö- ja eraelu ühildamisel.

Läbi erinevate füüsiliste harjutuste, hingamistehnikate ja meditatsiooni on võimalik parandada nii füüsilist kui vaimset tervist.

Kundalini jooga toetab terviklikult kogu organismi süsteemide tasakaalustamist, tugevdades ühtlasi ka närvisüsteemi tööd. Regulaarne joogapraktika aitab paremini toime tulla keeruliste situatsioonide ja tervist kahjustava pingega. Kursusel praktiseeritavad harjutusteseeriad ja meditatsioonid aktiviseerivad osaleja kogupotentsiaali, avavad loovust ning toetavad sisemist harmooniat ja heaolutunnet nii füüsilisel, kui emotsionaalsel tasandil.

KOOLITUSE EESMÄRGID:

• Mõista kundalini jooga tehnoloogiat ja selle mõju igapäeva elu toetamisel
• Vabaneda ennastkahjustavatest mõtte- ja käitumismustritest
• Omandada teadmisi ja praktilisi oskusi, mis toetavad tervislikumaid eluviise
• Õppida kasutama kundalini jooga tehnikaid füüsilise ja vaimse heaolu ning
sisemise tasakaalu loomiseks
• Arendada sisemist teadlikkust ja oskusi, mis võimaldavad paremat toimetulekut töö- ja eraelu ühildamisel

Jooga 048
Hubane Dharamsaal, kuhu kõik on alati oodatud!

Kursust juhendab Kalli Nishan Priya Kaur. Rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja. Jätkab õpinguid 2. taseme õppes.
Nishan Priya Kaur on ema, abikaasa, perenõustaja ja õpetaja, kes on juhendanud aastaid nii laste ja noorte, perede, kui täiskasvanute joogatunde. Täiendanud end rahvusvahelises Yoga Doula programmis ning toetanud naisi beebiootuse ja emme-beebi kohanemisperioodil.

Tema kireks on elu ja inimeseks olemise mõtestamise erinevad tahud, mis viisid ta täiskasvanuna täiendama oma haridusteed Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste suunal (MA,2012). Koordineerides ja juhendades lapsehoidjate õppetööd kõrgkoolis jõudis ta läbi isikliku arenguprotsessi kundalini joogani, mis muutus kiiresti ja püsivalt tema igapäevaseks elustiiliks.

Võttes aluseks arengupsühholoogilise lähenemise ja iidse kundalini jooga tehnoloogia õpetused soovib ta jagada terviklikku maailmakäsitlust ja praktilist igapäevaelu toetavaid õpetusi kõigile, kelle eesmärgiks on kogeda oma elus muutusi ning elada enam rõõmu ja rahulolu pakkuvat elu.

Nishan Priya Kaur on IKYTA liige ja soovib Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu juhatuse liikmena panustada ühiskonna terviklikuma ja tasakaalustatuma arengu toetamisse.

Matid ja pleedid on kohapeal, võta kaasa mugavad riided!

*Palun tule 10 min enne kursuse algust!

URBAN DHARMA OÜ on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner

Osalejatel on võimalik liituda põhigruppidega, mis toimuvad erinevatel nädalapäevadel Dharamsaali keskuses (vaata tunniplaan)

Rohkem infot:
* * * * * * * * * * *

Intensive Beginners Course
in Kundalini Yoga

Kundalini yoga is an old, holistic and powerful technology which combines many aspects including movement, exercises and asanas, kriyas, mantra, breath techniques and meditation to relax and strengthen the body, mind and soul. It produces a sense of contentment and inner peace while connecting you to the real you, at the same time that it recharges your energy and can even heal the wounds of the past.

IMG_1777

In the intensive course we allow time for more explanations, theory and questions than in a regular class, at the same time we experience simple and powerful yoga sets (kriya) and meditations (dhyan). 

– Introduction to Kundalini yoga, basic theory, basic exercises and meditations. 
– Right postures and getting the best of every exercise
– How to deal with the mind and how to focus and keep the concentration (dharana) during exercises, meditations and in everyday life. 
– Tips how to continue with your personal practice at home and to keep the effects longer during the day.
– How to deeply meditate 
– What is mantra and why we use it?

Preregistration is required to attend the course!
REGISTER BELOW BY FILLING THE FORM!

 **The course is planned to take place in Estonian language in 2019.
Yoga mats are on site, bring comfortable clothes and a notebook!

Location: Dharamsaal, Liivalaia 11/1-14, Tallinn
Taught by  Dharamsaal’s KRI certified team of Kundalini yoga teachers.

Participants can join the regular classes at Dharamsaal after the course (check the scheduleMore information: dharamsaalkeskus@gmail.com

 – – – – –

REGISTREERIMISVORM / REGISTRATION FORM:

 

School of Kundalini Yoga and Humanology. Liivalaia 11/1-14, Tallinn, Estonia +372 53731839 dharamsaalkeskus@gmail.com

%d bloggers like this: